NL
EN
Programma voor Showcase 2024

 

Met tientallen optredens per dag kijk je je ogen uit. STRTFSTVL Showcase is een belevenis voor jong en oud. Dus kom ook in 2024 met je vrienden, familie en (klein)kinderen. Er zijn tientallen optredens van straatartiesten, circus acts, jongleurs en acrobaten uit binnen- en buitenland.
Met één kaartje kun je alle acts zien. Met veel premières en unieke optredens is STRTFSTVL een must voor elke liefhebber!

Openingstijden:
Zaterdag 3 februari 2024: 11 - 19 uur
Zondag 4 februari 2024: 11 - 19 uur

Locatie:
DRU Industriepark
Hutteweg 24, 7071 BV Ulft 

Zaterdag 3 februari 2024: 11 - 19 uur

Artiestengroep Naam van de act of show Speelplek Zaterdag
Rang Pang Circus MikMak Speelplek 1 11.30
Cycling Circus Love has wheels Speelplek 1 12.15
Fausto Giori Demenzio Psycho Chicken Speelplek 1 13.00
tobia circus equilibrium tremens Speelplek 1 14.00
Traviecircus Duo  El Nopalito Clown Speelplek 1 16.00
Olivier Quist Olivier Quist's Goochelshow Speelplek 1 16.30
Riccardo Rosato Pop Corn Break Speelplek 1 17.00
Traviecircus Duo Hoop Boom Boom  Speelplek 1 17.30
Cie AirBlow Cabaret Cirque On Body Music + Giant Circles Song Speelplek 2 12.00
Laura Dilettante Palais Ambulante, Erste Hilfe Für Spinner & Sympathisanten, Fools & Romantics Emergency Care Speelplek 2 circustent 12.30
Duo Diesel De Grote Desillusie Show 2.0 Speelplek 2 13.00
Nina Theatre Put your heart into it Speelplek 2 circustent 13.30
Bencha Theater Allure Speelplek 2 14.00
Cie AirBlow Musicality is the Key Speelplek 2 14.30
CTJ art Erlend Speelplek 2 16.00
Circusdrome De sleutel van het Circus | The Key of the Circus Speelplek 2 circustent 16.30
Circo Puntino We Can Do It! Speelplek 3 12.30
Intrépidos A Lucky Strike Speelplek 3 13.15
Joshua Monten Dance Company Linearity Speelplek 3 13.45
Cia Blow Up Klei kunstenaars / The Clay Artists Speelplek 3 14.15
La Mecànica Water Falls Speelplek 3 16.00
Kamil ┼╗ongler  "Veggie" Show Speelplek 3 Geannuleerd
UTA circ  No Matalàs  Speelplek 4 13.00
Andrej Tomše Get the Hat Speelplek 4 13.30
Directie & Co PLAY CROWD Speelplek 4 14.00
Hirondelles Get the Hat Speelplek 4 14.30
iluya Jet Lag Speelplek 4 16.00
Cia. Campi Qui Pugui Asteroid Speelplek 4 16.30
Teatro del Cacao Rosso a Spasso Speelplek 4 17.30
Glazendraaier Glazendraaier / Glass Organ Foyer 15.30
Globus Hystericus Buskers' Dream Startpunt SSP-hal (buiten) 16.00
The Sparkle Dancing with the flames Fabriekstoren (buiten) 18.30 
AIRA Vertical Walldance NO More Gravity Fabriekstoren (Buiten) 18.55
Theater Zonder Blabla Broer en Ik | Brother and I mobiel 11.15
Jelicious Lux mobiel 11.15
Grandmasters of Painting Grandmasters of Painting mobiel 15.00
Raaf Theater Nachtvlinders mobiel 15.15
Il Palombaro Il Palombaro mobiel 15.30
Abacus Theater Steamroadsters mobiel 18.00
Lichtgevers Lichtgevers | Luminants mobiel 18.00
Mini Relaxerette Mini Relaxerette SSP hal continu
Pikzpalace Boucherie Bacul SSP hal continu
Circus Theater Vladimir De Dansende beer SSP hal continu
Incognito Muziekacts Monkey Music Box SSP hal continu


Zondag 4 februari 2024: 11 - 19 uur

Artiesten groep Naam van de act of show Speelplek Sunday
Cycling Circus Love has wheels Speelplek 1 11.30
Rang Pang Circus MikMak Speelplek 1 12.00
Fausto Giori Demenzio Psycho Chicken Speelplek 1 12.45
Traviecircus Duo  El Nopalito Clown Speelplek 1 13.30
Olivier Quist Olivier Quist's Goochelshow  Speelplek 1 14.00
Traviecircus Duo Hoop Boom Boom  Speelplek 1 14.45
tobia circus equilibrium tremens Speelplek 1 16.00
Riccardo Rosato Pop Corn Break Speelplek 1 17.00
Nina Theatre Put your heart into it Speelplek 2 circustent 12.30
Cie AirBlow Cabaret Cirque On Body Music + Giant Circles Song Speelplek 2 13.00
Circusdrome De sleutel van het Circus | The Key of the Circus Speelplek 2 circustent 13.30
CTJ art Erlend Speelplek 2 14.00
Laura Dilettante Palais Ambulante, Erste Hilfe Für Spinner & Sympathisanten, Fools & Romantics Emergency Care Speelplek 2 circustent 14.30
Bencha Theater Allure Speelplek 2 16.00
Cie AirBlow Musicality is the Key Speelplek 2 16.30
Super Bammer Perky & Fiddle Speelplek 2 circustent 17.00
La Mecànica Water Falls Speelplek 3 11.30
Circo Puntino We Can Do It! Speelplek 3 12.30
Joshua Monten Dance Company Linearity Speelplek 3 13.15
Intrépidos A Lucky Strike Speelplek 3 14.00
Cia Blow Up Klei kunstenaars / The Clay Artists Speelplek 3 16.00
Kamil ┼╗ongler  "Veggie" Show Speelplek 3 Geannuleerd
UTA circ  No Matalàs Speelplek 4 13.00
Andrej Tomše Get the Hat Speelplek 4 13.30
Directie & Co PLAY CROWD Speelplek 4 14.00
Hirondelles Moda Domo Speelplek 4 14.30
iluya Jet Lag Speelplek 4 16.00
Teatro del Cacao Rosso a Spasso Speelplek 4 16.30
Cia. Campi Qui Pugui Asteroid Speelplek 4 17.00
AIRA Vertical Walldance NO More Gravity Fabriekstoren (Buiten) 14.00
Glazendraaier Glazendraaier Foyer (binnen) 15.30
Globus Hystericus Buskers' Dream Terras (buiten) 16.00
The Sparkle Dancing with the flames Fabriekstoren (buiten) 18.30
Theater Zonder Blabla Broer en Ik | Brother and I mobiel 11.15
Jelicious Lux mobiel 15.00
Grandmasters of Painting Grandmasters of Painting mobiel 15.00
Raaf Theater Nachtvlinders mobiel 15.15
Il Palombaro Il Palombaro mobiel 15.30
Abacus Theater Steamroadsters mobiel 18.00
Lichtgevers Lichtgevers | Luminants mobiel 18.00
Magic Globe The Magic Orb mobiel 18.00
Mini Relaxerette Mini Relaxerette beursvloer doorlopend
Pikzpalace Boucherie Bacul beursvloer doorlopend
Circus Theater Vladimir De Dansende beer beursvloer doorlopend
Incognito Muziekacts Monkey Music Box beursvloer doorlopend